Правила проживання в готелі TOVMED

 1. Дотримуватися правил пожежної безпеки та техніки безпеки у місцях призначених для куріння, взагалі на всій території готелю. В протилежному випадку Готель не несе відповідальності за життя та здоров’я клієнта.
 2. Готель гарантує гостям дотримання конфіденційності. Споживачі Готелю беруть до уваги і не заперечують проти використання на території Готелю системи відеоспостереження за винятком туалетних кімнат і готельних номерів.
 3. Готель залишає за собою право надавати на запит уповноважених державних органів всі необхідні їм відомості та інформацію.
 4. Заборонено знаходитися в готелі у алкогольному чи наркотичному сп’янінні.
 5. Куріння дозволено тільки в спеціально відведених для цього місцях, в іншому випадку адміністрація Готелю залишає за собою право накласти на гостей штраф у розмірі 500 грн.

Заборонено палити в номерах, холах і приміщеннях готелю.

 1. Якщо гість неодноразово порушує Правила проживання у готелі та/або Правила пожежної безпеки, що призводить до матеріальних збитків, та/або створює незручності для інших гостей, Готель має право відмовити у поселенні або розірвати договір (здійснити виселення).
 2. Відгуки та пропозиції по роботі Готелю можна залишити у адміністратора Готелю або на сайті готелю.
 3. Режим роботи Готелю цілодобовий. Готель застосовує добову оплату готельних послуг.
 4. Встановлена у Готелі розрахункова година — 14 год. 00 хв. за київським часом. Час виїзду – 12:00, час заселення в готель – 14:00. При розміщенні до розрахункової години ( з 0 до 12 годин) плата за проживання не стягується.
 5. При виїзді протягом 12 годин після розрахункової години плата стягується за півдоби, а при виїзді понад 12 годин після розрахункової години – за повну добу.
 6. При розміщенні дітей віком до 7 років із батьками в одному номері без надання додаткового ліжко-місця, плата за проживання дітей не стягується.
 7. Готель надає споживачу без додаткової оплати такі види послуг:

–       виклик швидкої допомоги;

–       доставка в номер кореспонденції;

–       побудка у визначений час;

–       надання необхідного інвентарю відповідно до категорій Готелю.

 1. У разі раннього виїзду або пізнього анулювання броні (за 1 добу до проживання) готель кошти не повертає.   
 2. Клієнт зобов’язаний дотримуватися порядку, дбайливо ставитися до майна готелю, не вчиняти дій, що порушують спокій та заважають іншим клієнтам.
 3. Не допускати сторонніх осіб в номер без відома адміністрації.
 4. Заборонено розміщувати в номері гостей після 23:00 без оплати.
 5. У разі пошкодження майна готелю гість у повному обсязі компенсує його у відповідності з прейскурантом Готелю.
 6. При виході з номеру закрити водопровідні крани, вікна, вимкнути світло та апаратуру, що знаходиться в номері, закрити номер і передати ключ адміністратору.
 7. Адміністрація Готелю несе відповідальність тільки за ті цінності (в тому числі гроші), що були передані на зберігання в установленому порядку.
 8. Контроль за дотриманням громадянами даних правил здійснює Адміністрація  готелю.